spot_img

Otel Markası Ne olmalı ?

Otelinize hangi marka uygun ?

Bir sürü marka ve zincir var ve hangisiyle çalışacağınıza emin olamadınız. Merak etmeyin bunu düşünen sırf siz değilsiniz. Hemen hemen her otel yatırımcısı yeni bina inşaatından sonra aynı şeyleri düşünüyor. Acaba hangi markanın komisyonları düşük, hangisi çok para ister ya da bizim otelimize hangi uygundur. Otelinize en uygun zincir otel markasını birlikte görüşelim. Size seçenekler sunalım.

Bazı zincir otel markaları şehir içinde çok başarılı yatırımcısına iyi kazandırıyorlar, bazıları ise sahil kısmında… O kadar çok seçenek var ki insanın kafasının karışmaması mümkün değil.

Zincir otel markasına uygun fiyat

Bir çok marka ile yaptığımız anlaşmalar sayesinde sizlere terzi dikişi uluslararası veya yerli marka seçenekleri sunabiliriz. Alırken kazanmak çok önemli, size hem daha uygun fiyata marka öneririz hem de sonrasında daha fazla rezervasyon almanızı sağlarız.

Bununla da yetmez size marka danışmanlığı yapıp, aldığınız markanın standartlarını size göre belirleriz. İnşaat aşamasından itibaren otel açılışına kadar sizin yanınızda olup personel eğitimlerinize kadar size yardımcı olabiliriz.

Aykut BAKAY

aykutbakay@gmail.com

 

 

RELATED ARTICLES

Most Popular

spot_img
error: İçerik Korumalı!!